Białystok, Armii Krajowej

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 52,40 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Białystok Leśna Dolina , Armii Krajowej
  • Rok budowy : 1989
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : 126942
  • Cena za m2 : 4694.66 PLN

Atrakcyjna nieruchomość, położona na osiedlu Leśna Dolina, zlokalizowana na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1989 roku.
Składa się z: salonu, sypialni, pokoju, kuchni, łazienki, WC oraz korytarza.
Do mieszkania przynależy duży balkon, który byłby otoczony kwiatami, zapewni zakątek odpoczynku i wytchnienia po ciężkim dniu pracy.
Korytarz poprowadzi nas do sypialni z dużym oknem, które oświetla doskonale pomieszczenie. Kolejnym jest pokój dzienny z którego można podziwiać otaczającą panoramę zieleni i budynków. Z tego pomieszczenia można przejść do kolejnego pokoju , który idealnie nadaję się domowe biuro, pokój dziecięcy lub obszerną garderobę.
Atutem nieruchomości jest przestronna, ładnie wyposażona kuchnia, w której swobodnie może poruszać się więcej niż kilka osób.
WC oraz łazienka, należą do pomieszczeń w których po remoncie można zamontować wannę prysznic, zlew, bidet ustawić pralkę czy kosz na brudna bieliznę. Oba te pomieszczenia obecnie znajdują odrębne wejścia, które po połączeniu swobodnie pomieszczą powyższe wyposażenie. 
Ogromna 10m piwnica to, doskonałe pomieszczenie na przechowanie rowerów, opon, walizek czy innych wielko gabarytowych przedmiotów. Dodatkowym miejscem na składowanie sprzętu, przetworów lub innych artykułów doskonale zapewni składówka przy wejściu do mieszkania.
Nieruchomość położona jest blisko szkoły, sklepów , lokali handlowo-usługowych, przystanków autobusowych. W niecałe trzy minuty można dojechać do obwodnicy Białegostoku, która z łatwością pozwoli ominąć poranne lub popołudniowe korki.
Nieruchomość otoczona jest licznymi drzewami, zielenią i placem zabaw. Doskonale nadaję się dla małżeństw z dziećmi, par planujących założyć rodzinę, singli szukających swojego pierwszego "M".
Atrakcyjna cena nieruchomości zadowoli każdego, kto pragnie mieć ładne mieszkanie w dobrej cenie, a osiedle Leśna Dolina przyniesie, spokój i odpoczynek.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nieruchomości..

Opiekun oferty:
Izabela Zawisza
tel.: 732 555 163