Dom na skraju Puszczy Białowieskiej!

lokalizacja: Hajnówka, Stanisława Miłkowskiego

1 299 000 PLN

5 435 PLN / m2

Opis nieruchomości

Hajnówka to miasto położone na skraju Puszczy Białowieskiej, w województwie podlaskim.
Często nazywana "Bramą Puszczy Białowieskiej".... tak, ta nazwa odzwierciedla to miejsce.

To właśnie w tej niezwykłej, malowniczej Krainie mieści się równie niezwykła nieruchomość na sprzedaż:
Nieruchomość z pewną historią, gdyż odbudowana na starych fundamentach pamiętających dawne czasy tego miejsca, a jednocześnie nowa gdyż całokowita odbudowa budynków odbyła się w 2016 roku.
Nieruchomość składa się z kilku działek oraz w 2 budynków.
Głównego budynku mieszkalnego, parterowego z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 122 m2 oraz parterowego budynku gospodarczego o pow. 117 m2, który jest "wisienką na torcie" tej nieruchomości! 

Na główny budynek mieszkalny składają się następujące pomieszczenia:
Parter:
Kuchnia będąca zdecydowanie sercem tego domu, salon z kominkiem oraz  wyjściem na ogromny, zadaszony taras, który latem pełni funkcję drugiego salonu. Mieści się tu wypoczynkowa sofa, podwieszane hamaki oraz duży stół z krzesłami  do spożywania letnich posiłków, kolacji przy świecach...
Na parterze mamy jeszcze sypialnię, z której również możemy wyjść na pięknie zagospodarowany ogród i cieszyć nim oko podczas porannej kawy. Jest również łazienka razem z wc, kotłownia oraz zejście do piwnicy.

Poddasze:
2 niezależne sypialnie, w tym jedna z dużym tarasem, hol z miejscem, które można przeznaczyć na część biurową lub rekreacyjną oraz kolejna łazienka razem z wc.

Budynek gospodarczy o powierzchni 117 m2:

To tak naprawdę drugi dom, który może być domem gościnnym, biorąc pod uwagę, że w takie miejsce goście mogą przyjeżdzać często :),  może być domem dla naszej nastolatki lub młodzieńca, których z pewnością ucieszyłaby ta myśl, bądź po prostu kolejnym domem, który może zarabiać na siebie, jesli bierzemy pod uwagę działalność np. agroturystyczną, która w tym rejonie cieszy się ogromną popularnością.

Budynek składa się z następujących pomieszczeń:
Przestronnego salonu z kominkiem, częścią jadalnianą oraz aneksem kuchennym, łazienki razem z wc.
W dalszej części budynku mamy jeszcze dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze do majsterkowania oraz letnią kuchnię z piecem kaflowym nawiązującą do klimatu tej uroczej podlaskiej wsi. 

Budynek zarówno mieszkalny jak i gospodarczy wykończone z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół, sprzęty AGD klasy premium.
Oba budynki ogrzewane pompą ciepła, dodatkowo zainstalowany jest również piec na ekogroszek.
Na parterze głównego budynku mieszkalnego oraz w części gościnnej budynku gospodarczego zainstalowano ogrzewanie podłogowe. 
Woda oraz kanalizacja miejskie.
Posesja zadbana, zagospodarowana  pięknymi nasadzeniami, podjazd na kilka aut, a to wszystko ogrodzone solidnym ogrodzeniem.

Neruchomość nie wymaga ponoszenia żadnych dodatkowych nakładów, dom oraz posesja zadbane, wypielęgnowane, urocze...

To niezwykłe, miejsce do spokojnego życia, ale również doskonała baza wypadowa.
Stąd do Białowieży mamy niespełna 20 km.
Malownicze położenie Hajnówki, bogata historia oraz wielokulturowość sprawiają, że jest to miasto godne odwiedzenia.
Mamy tu m.in. Sobór św. Trójcy — najbardziej charakterystyczna budowla Hajnówki. Jest ona odpowiednikiem katolickiej katedry. Jako ciekawostkę dodam, że to właśnie tu odbywa się Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej, a miasto słynie z tej uroczystości — nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie!
Można by pisać i pisać, ale...

Zapraszam do środka!
Izabela Kiełsa
tel.: 794433550

Kontakt do opiekuna:

Kiełsa Nieruchomości

Izabela Kiełsa
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.