Piękny dom w niezwykłej harmonii z naturą...

lokalizacja: Moszczona Pańska

850 000 PLN

5 836 PLN / m2

Opis nieruchomości

Moszczona Pańska - podlaska, urocza wieś położona w gminie Nurzec Stacja.
To miejsce, gdzie wolniej plynie czas, gdzie natura przeszywa wnętrza domów oraz serca ich domowników...

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni o 145,66 m2, parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2017 roku.
Na powierzchnię domu składa się:
Parter: Otwarta przestrzeń dzienna mieszcząca salon, jadalnię oraz funkcjonalnie umieszczony aneks kuchenny. Niezależna sypialnia, gabinet oraz łazienka razem z wc.
Otwarta część dzienna jest niezwykle doświetlona ogromnymi oknami, niemal łączy się w jedną całość z pięknymi widokami z zewnątrz.

Możemy tu podziwiać naturę podczas porannej kawy, oraz obserowoać piękne zachody słońca przy lampce wina wieczorem.
N poddaszu mamy 2 niezależne sypialnie, dużą łazienkę razem z wc oraz garderobę.

Dom wykończony w nietuzinkowym stylu, z zachowaniem pewnej symbiozy z naturą. Użyto tu glinianych tynków, na podłogach mamy naturalne drewno, wiele elementów dekoracyjnych, drewnianych witraży wykonano ręcznie.  Dzięki temu dom jest tak wyjątkowy i tak bardzo pasujący do tego regionu. Dzięki prostym formom oraz przeszklonym ścianom jest w tym wszystkim również nowoczesny. Panuje w nim atmosferta pewnego ukojenia...
W cenie domu pełne umeblowanie widoczne na zdjęciach.
Dom położony na działce o powierzchni  900 m2, która graniczy z rzeczką oraz  pięknymi po horyzont widokami na tereny zielone.
Media: prąd, wodociąg.
Dom ogrzewany piecem na gaz (gaz ze zbiornika) opcjonalnie koza doskonale dogrzewająca dom w sezonach przejściowych.

Istnieje możiwość kupna również "widoków" tj sąsiadujących działek o pwierzchni 6300 m2 w cenie 51 000 zł lub 9900 m2 w cenie 79 000 zł lub też całości, co da nam w sumie 17 100 m2.

Moszczoa Pańska to niewielka wieś z ogromną duszą, a kto pozna jej smak, chce tu zostać i rozkoszować się pięknem regionu.
Tu nieopodal mamy Świętą Górę Grabarkę, Kasztel-ik Korona Podlasia nad Bugiem uznany za unikat na skalę kraju, czy przepiekną ścieżkę przyrodniczą Trojan obejmującą zespół kilku starorzeczy Bugu oraz malownicze jeziorko w pobliżu rezerwatu leśnego "Zabuże", największy naturalny zbiornik wodny na terenie Parku, mający stałe połączenie z Bugiem.
Można by wymieniać dalej, ale żadne opowieści nie zastąpią osobistych odwiedzin i odpoczynku  w tej niezwykłej, nadbużańskiej krainie.

Przyjedz, zobacz, pokochaj...

Izabela Kiesa
tel: 794433550

Świadczymy bezpłatną pomoc w uzyskaniu korzystnej oferty kredytu bankowego na zakup nieruchomości.


Kontakt do opiekuna:

Kiełsa Nieruchomości

Izabela Kiełsa
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.